T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

CAN DOSTLARIMIZ İÇİN

Yayın Tarihi : 31.12.2022

Manisa İli Yunusemre Belediye Başkanlığınca,  117.539,12 m²lik  alan üzerinde Manisa Valiliği, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Manisa Organize Sanayi Bölgesi (MOSB), Muradiye OSB,  4. Bölge Müdürlüğümüz, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin de destekleriyle  projelendirilen, Sokak Hayvanları Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezinin  29.12.2022 tarihinde  temel atma töreni gerçekleştirildi.

 Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi'nin ev sahipliğini yaptığı temel atma törenine Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, AK Parti Manisa Milletvekilleri Murat Baybatur, Tamer Akkal, İsmail Bilen, M. Ali Özkan, Yunusemre Kaymakamı Atilla Kantay, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Zafer Tombul, MCBÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Gökbunar,  Bölge Müdürümüz Adil Şencan, İl Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy, İl Tarım ve Ormancılık Müdürü Metin Öztürk, daire müdürleri, meclis üyeleri,  STK temsilcileri, muhtarlar ve  vatandaşlarımız  katıldı. 

Yunsemre Belediye Başkanlığı ve  Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğümüz  arasında düzenlenen  Protokol kapsamında, söz konusu proje için 2.000.000,00 TL tutarında ödenek  aktarılmıştır.


cnd (1).jpg


cnd (2).jpg


cnd (3).jpg


cnd (4).jpg


cnd (5).jpg


cnd (6).jpg